پولاد کیمیایی,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,سینمای ایران
پولاد کیمیایی بازیگر فیلم سینمایی <<سلفی با دموکراسی>> به کارگردانی و تهیه کنندگی علی عطشانی انتخاب شد.

پیش تولید فیلم سینمایی <<سلفی با دموکراسی>> به کارگردانی و تهیه کنندگی علی عطشانی که در ژانر کمدی ساخته می شود، از مدتی پیش آغاز شده و حضور پولاد کیمیایی به عنوان یکی از بازیگران اصلی این فیلم قطعی شده است.

<<سلفی با دموکراسی>>، فیلمی درباره جانبازان و شهدای هشت سال دفاع مقدس و داستان آن تقریبا در ادامه داستان فیلم <<دموکراسی تو روز روشن>> است.

علی عطشانی فیلم های سینمایی <<کاتیوشا>>، <<اولین تولد>>، <<یادم تو رو فراموش>>، <<پارادایس>>، <<نقش نگار>>، <<آقای الف>>، <<تلفن همراه رئیس جمهور>> و <<در امتداد شهر>> را نیز در کارنامه خود دارد و <<سلفی با دموکراسی>> دهمین فیلم سینمایی او است.

فیلم سینمایی <<اولین تولد>> ساخته علی عطشانی به عنوان اولین تولید مشترک ایران و هالیوود و با حضور تعداد زیادی از بازیگران مطرح هالیوودی به زودی در آمریکا به نمایش درمی آید و همزمان در ایران نیز اکران می شود.

همچنین قرار است این فیلم پس از اکران عمومی در ایران توسط یکی از بزرگ ترین موسسات وی او دی ایرانی در شبکه نمایش خانگی عرضه شود.

رجبی: داوری برنامه «عصر جدید» به من پیشنهاد شد اما رد کردم/سکانس‌های من را از سریال «آچمز» حذف کردند

نگاهی به سریال‌های نمایش خانگی که هیچ شباهتی با واقعیت موجود از نهاد خانواده ندارد

تصاویر/ ماجرای سریالی که شهاب حسینی را عوض کرد

کارگردان فیلم سرکوب: گفتند شخصیت جمشید هاشم‌پور در فیلم حذف شود

«مانکن» اجازه پخش گرفت

«ستایش ۳» محرم پخش می شود

شروع متوسط فیلم‌های پرهیاهو

فیلم ,، ,سینمایی ,علی ,عطشانی ,پولاد ,، ، ,علی عطشانی ,فیلم سینمایی ,پولاد کیمیایی ,به عنوان ,پولاد کیمیایی بازیگر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ام دی اف ملامینه هایگلاس فروش عمده تولیدی بندرخت استیل و رخت آویز لباس درمان بواسیر با لیزر میس فروغ دلنوشته ها قفس فیلم جنبش منتظران موعود(عج) بیوگرافی تخفیف دونی شیکسون